Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak
( ex. Residence Inn San Antonio North-Stone Oak )
Texas
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
7.6 Goed
72 beoordelingen
Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak
1115 North Loop 1604 East, San Antonio, Verenigde Staten
Kaart weergeven
Dit gastvrije Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak met 3 sterren ligt op 3 km van San Antonio Texas Temple, die wordt beschouwd als een heilige plaats van aanbidding, en biedt een bagage-opslag voor het gemak van de gasten. Het hotel in de wijk Stone Oak - La Cantera in San Antonio heeft een verwarmd zwembad evenals een privéparkeerplaats ter plekke.
Het comfortabele hotel biedt een welgelegen locatie, op ongeveer 40 minuten met de auto van Southern Pacific Passenger treinstation. Deze gelegen in het zakendistrict Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak bevindt zich tevens op circa 2 km van Regal Northwoods Stadium 14. Het pand met 88 kamers is gesitueerd in de buurt van parken in San Antonio. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen op sechts 25 minuten wandelafstand van Legacy Farmers Market. Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak is op een steenworp afstand van de VIA Park & Ride bushalte.
De kamers beschikken over een keuken en een eetgedeelte, uitgerust met strijkfaciliteiten en airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Gasten zullen genieten van een apart toilet en een douche, waarvan de badkamers zijn voorzien. Leuke extra's zijn een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens. Gastenkamrs bieden uitzicht op de stad.
Maaltijdopties omvatten onder andere een gratis buffet ontbijt dat dagelijks wordt geserveerd. De buitenbar is een ideale plek voor een ontspannend drankje. Gaten zullen van Amerikaanse keuken genieten bij Brick House Tavern + Tap op 200 meter afstand.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
24-uurs zorg
Zwembad
Fitness/Gymzaal
Spa en ontspanning
Vergaderfaciliteiten
Kindvriendelijk
Rolstoeltoegankelijk
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Texas
Luchthavens
San Antonio Internationaal Luchthaven - 8.8 km
Treinstations
Southern Pacific Railroad Passenger Station - 21.3 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Algemeen
Roken is niet toegestaan
WiFi
Parkeerplaats
Kluisje
24-uursreceptie
Huisdieren toegestaan
Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
Rolstoeltoegankelijk
24 uur bewakingsdienst
Bagageopslag
Lift
Open haard
Rookdetectors
Toilet voor gehandicapten
Badkamer voor gehandicapten
Brandblussers
Keycard toegang
Toegangssleutel
Eten
Keukengerei
Sport en recreatie
Verwarmd zwembad
Buitenzwembad
Ligstoelen
Zonneterras
Barbecuefaciliteiten
Ontspannings-/ TV-kamer
Jacuzzi
Fitnesscentrum
Diensten
Wasserij
Stomerij
Boodschappenservice
Winkels/ Commerciële diensten
Zakencentrum
Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
Airconditioning
Verwarming
Zithoek
Terras
Tuinmeubelen
Koffie- en theefaciliteiten
Eettafel
Strijkfaciliteiten
Gratis toiletartikelen
Flat-screen TV
AM/FM wekker
Ledikanten/ Babybedden
Kinderbuffet
Vloerbedekking
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
24-uurs zorg
Zwembad
Fitness/Gymzaal
Spa en ontspanning
Vergaderfaciliteiten
Kindvriendelijk
Rolstoeltoegankelijk
Hotelbeleid
Inchecken:van 15:00 tot 23:59
Uitchecken:tot 12:00
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen extra bedden in de kamer.
Er zijn geen ledikanten in de kamer.
Veelgestelde vragen
❓
Welk treinstation bevindt zich het dichtst bij gastvrije 3-sterren Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak?
Gasten vinden Southern Pacific Passenger op 22 km afstand van gastvrije 3-sterren Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak.
🚗
Is er parkeergelegenheid in Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak?
Ja, er is een een privéparkeerplaats voor gasten bij Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak.
💵
Wat is de prijs voor een verblijf in gastvrije Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak?
De prijs voor een kamer in gastvrije Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak begint bij $189.
❓
Welke betaalmethoden ondersteunt dit gastvrije 3-sterren hotel?
Dit gastvrije 3-sterren hotel accepteert de volgende betaalmethoden:
Mastercard
American Express
Visa
🚪
Welke kamertypes heeft dit hotel in San Antonio?
De kamertypes in dit hotel in San Antonio zijn onder andere:
Suite met Twee Slaapkamers
Studio met een King Size Bed
Suite met een Slaapkamer
❓
Is Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak uitgerust met voorzieningen voor reizigers met een handicap?
Residence Inn By Marriott San Antonio North Stone Oak biedt kamers met faciliteiten voor gehandicapten, rolstoeltoegang en badkamers voor gehandicapten om de ervaring voor gasten met speciale behoeften te verbeteren.